Grafiki

MILITO ART STUDIO

WIZUALNE WSPARCIE DLA PASJO-BIZNESÓW: MUZYKA / SZTUKA / LITERATURA / TANIEC

BRANDING ZBUDOWANY NA AUTENCZTYNOŚCI MOTYWUJE I POMAGA UTRZYMAĆ POZIOM EKSCYTACJI POTRZEBNY DO PRACY, A WSZYSTKO DZIĘKI POCZUCIU REALNEGO KOMUNIKOWANIA SWOICH WARTOŚCI

CO ROBIĘ?

  • Projektuję okładki płyt, książek, plakaty, ulotki, press-packi, wizytówki, loga.
  • Opracowuję brandingowo świat klienta/-tki na podstawie przeprowadzonych rozmów o jego/jej potrzebach, wartościach i zasobach.
  • Pomagam obmyśleć szczerą komunikację z odbiorcami za pomocą portali społecznościowych, a tym samym budować społeczność wiernych fanów.
  • Konsultuję.
  • Prowadzę warsztaty na ten temat.

PŁYTY I KSIĄŻKI TO NAJPIĘKNIEJSZE PRZEDMIOTY W DOMU

…dlatego drżę z radości, gdy Twoja twórczość trafia do odbiorców w mojej oprawie graficznej. Lubię zadbać o całość – nie tylko o sam produkt, lecz także o szatę social-mediową, w jakiej ma on przyjść na świat. Pomagam w ten sposób Tobie, jego „rodzicowi” wznieść ramiona i pochwalić się nim jak król lew lwiątkiem przed całą dżunglą!

BRANDING OD ŚRODKA NA ZEWNĄTRZ

OBIEKTYWNYM SPOJRZENIEM

Zachwycający jest człowiek z wszystkimi powodami, dla których tworzy. To dlatego czytamy wywiady, zaglądamy na fanpage i Instagram artystów i artystek, których lubimy. Sam jako twórca wiem, jak trudno czasem spojrzeć obiektywnym okiem na własne zasoby: talenty, wartości, osobowość – i zbudować z tego swój nie tylko spójny, lecz także autentyczny wizerunek.
Tymczasem jest to jak wysyłanie listów do fanów – i krystalizowanie języka porozumienia z nimi. Tak, jak w związku, komunikowania siebie trzeba się nauczyć. Warto, żeby ten język był prawdziwy i zrozumiały. Chętnie pomogę Tobie w tym procesie.

WYBRANE PROJEKTY

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.